KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925277
nr 1392 5277
2 st, V Rasmussen. Signerad. Olja på pannå, 11x19cm, yttermått inklusive ram: 25x33cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:23:23
100 kr
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)